У Львові розпочався екуменічний соціальний тиждень

20:45 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 2 жовтня, архиєрейською літургією в храмі святої Софії Премудрості Божої розпочався XII екуменічний соціальний тиждень.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Очолив молитву митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) у співслужінні зі собором священиків. Опісля присутні перейшли до Паркової аудиторії «Центру Шептицького», де відбулося урочисте відкриття події і відкрита дискусія «Відповідальність vs популізм».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура