У Львові розпочали цикл ексклюзивних екскурсій чудотворними іконами

12:37 27 травня 2015 р.


Фото: velychlviv.com

У рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова» для львів’ян та гостей міста стартувавцикл ексклюзивних екскурсій святинями, які відкриють християнське обличчя Львова.

Учасники мають нагоду побувати у храмах святого Андрія Первозванного, Пресвятої Євхаристії, Успіння Пресвятої Богородиці, Вірменському Соборі, а також храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла та Латинському катедральному соборі. Відбулося вже дві такі духовні мандрівки. Надалі організатори планують проводити їх щонеділі та за індивідуальним замовленням у будні дні.

Організатори екскурсій – кампанія «Культурне місто» – зазначають: «Наша екскурсія – це не лише розповіді про історичну або мистецьку спадщину іконопису, але й маленьке та насичене паломництво. У Вас буде можливість особистої молитви біля чудотворних образів та мощей святих.

Часто навіть пересічний львів’янин, щодня минаючи храми, не знає до кінця їхньої історії. Тим більше не усвідомлює, яка цінність знаходиться всередині святинь... Тому можемо відкрити її разом!

До безкоштовної екскурсії запрошують львів’ян, які прагнуть збагатитись духовно та культурно, а також гостей нашого міста. Запис за телефоном – 0980168277. Чекаємо на вас!».

Про це повідомили на сайті «Духовна велич Львова».

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу