У Львові розпочалася традиційна хода звіздарів

13:15 8 січня 2019 р.


Фото: varta1.com.ua

У вівторок, 8 січня, в центрі Львова розпочалася традиційна хода звіздарів.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Головним символом цьогорічного фестивалю стане звізда «Берегиня».
Гості фестивалю – звіздарі з Батумі, яких делегує Херсонсько-Грузинське національно-культурне об’єднання. Поліськими колядками та щедрівками на щастя та здоров’я віншуватимуть звіздарі з Луцька».

«Маршрут хода звіздарів: 12:30 – формування колони та благословення звіздарів біля храму Пресвятої Євхаристії на площі Музейній. 13:00 – початок ходи. 13:05 – хода вулицею Ставропігійською. 13:10 – хода площею Ринок. Коляда біля шопки 13:20 – хода вулицею Катедральною. 13:25 – хода вулицею Театральною. 13:30 – коляда біля пам’ятника Діві Марії. 13:35 – коляда біля пам’ятника тарасові Шевченку. З 13.40 до 15.30 – представлення головної звізди «Берегиня» на сцені біля ялинки, церемонія посвяти у звіздарі, коляда звіздарів, коляда звіздарів із Батумі, вертеп, спільна коляда», – поінформували також на порталі оперативних новин «Varta1» та опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу