У Львові реалізовуватимуть програму підтримки молодих письменників

14:35 20 вересня 2019 р.

  • 0
  • 741


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові перебувають делегації з п’яти «Міст літератури ЮНЕСКО».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером міста Норвіч (Велика Британія) Аланом Уотерсом і зазначив, що для нашого міста є великою честю мати звання «Міста літератури ЮНЕСКО», й що Львів планує збільшувати розмір премії і наступного року облаштувати спеціальну «Літературну резиденцію». Під час зустрічі обговорили можливість співпраці між містами, а також формування стратегій розвитку обох міст на наступні роки».

«Мер Норвіча розповів про діяльність Літературної резиденції. Обговорили ідею створення коротких історій про Львів і Норвіч, адже обидва міста мають статус «Міста літератури ЮНЕСКО, а також можливість створення окремої програми для молодих людей, які працюють в сфері літератури, книговидання тощо. Відтак, буде створена окрема робоча група з фахівців Львова та Норвіча щодо реалізації спільних проектів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:15 17 жовтня 2019 р.

У Львові буде «Ніч контрастів»

19 жовтня у Львівській національній філармонії відбудеться масштабна «Ніч контрастів».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 366

17:48 16 жовтня 2019 р.

У Львові збиратимуть на концерті кошти для допомоги онкохворим дітям

Відомий український музикант та засновник Школи сучасної музики «Vedel School» Михайло Балог (Manu) спільно з проектом «Hair for Share» запрошують на благодійний концерт у Домініканському соборі у Львові, покликаний допомогти онкохворим дітям.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 522