У Львові реалізовуватимуть програму підтримки молодих письменників

14:35 20 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові перебувають делегації з п’яти «Міст літератури ЮНЕСКО».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером міста Норвіч (Велика Британія) Аланом Уотерсом і зазначив, що для нашого міста є великою честю мати звання «Міста літератури ЮНЕСКО», й що Львів планує збільшувати розмір премії і наступного року облаштувати спеціальну «Літературну резиденцію». Під час зустрічі обговорили можливість співпраці між містами, а також формування стратегій розвитку обох міст на наступні роки».

«Мер Норвіча розповів про діяльність Літературної резиденції. Обговорили ідею створення коротких історій про Львів і Норвіч, адже обидва міста мають статус «Міста літератури ЮНЕСКО, а також можливість створення окремої програми для молодих людей, які працюють в сфері літератури, книговидання тощо. Відтак, буде створена окрема робоча група з фахівців Львова та Норвіча щодо реалізації спільних проектів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу