У Львові реалізовуватимуть програму підтримки молодих письменників

14:35 20 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові перебувають делегації з п’яти «Міст літератури ЮНЕСКО».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером міста Норвіч (Велика Британія) Аланом Уотерсом і зазначив, що для нашого міста є великою честю мати звання «Міста літератури ЮНЕСКО», й що Львів планує збільшувати розмір премії і наступного року облаштувати спеціальну «Літературну резиденцію». Під час зустрічі обговорили можливість співпраці між містами, а також формування стратегій розвитку обох міст на наступні роки».

«Мер Норвіча розповів про діяльність Літературної резиденції. Обговорили ідею створення коротких історій про Львів і Норвіч, адже обидва міста мають статус «Міста літератури ЮНЕСКО, а також можливість створення окремої програми для молодих людей, які працюють в сфері літератури, книговидання тощо. Відтак, буде створена окрема робоча група з фахівців Львова та Норвіча щодо реалізації спільних проектів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу