У Львові присвятили другій річниці Майдану документальну драму «Кордон» (відео)

12:00 22 листопада 2015 р.


Фото: moemisto.ua

Команда Майстерні «Мистецький простір» запрошує на вербатім у приміщенні Музею Визвольної боротьби України на вулиці Лисенка.

«22 листопада о 18.00 у приміщенні Музею Визвольної боротьби України на вулиці Лисенка (23а) команда Майстерні «Мистецький простір» покаже вербатім (документальну драму) «Кордон». У цій виставі використані інтерв’ю людей, що у різні часи і на різних територіях стояли на кордоні: державному, територіальному, фізичному, культурному, етнічному, моральному, емоційному», – повідомили сьогодні, 22 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Вистава побудована на історії, яка розвивається у різний час: діти і війна, упівці та атовці, Майдан і сила Божа, переселенці з-за лінії Керзону – донецькі та кримські переселенці, Освенцім і полон у сепаратистів. Проте все це історії людей на кордоні Миру і Війни, Волі і Неволі, Любові і Страху.

Вербатім – жанр документального театру, який використовує нередаговані інтерв’ю як основний літературний матеріал. Це дає можливість максимально точно передати живу мову і «документальну» точність розкритих у виставі подій. 

Майстерня «Мистецький простір» – це молоде об’єднання львівських митців, що діє на засадах майстерні, пошуку та експерименту. Кожен з  учасників майстерні має свою офіційну роботу і в межах майстерні працює над чимось для себе важливим. У театральному багажі майстерні є вистави: ігри з ляльками «Князь Данило та його блазень Олелько», ляльковий вертеп та вертеп «До перемоги», «Приворотне зілля львівського аптекаря Яна Піпес-Поратинського», «Чому кіт не з’їв мишки або чарівні ліки». Проекти: «Ніч без світанку», «Купала» - мюзикл на природі, співпраця з фестивалем «Ту стань» та інші».

dailylviv.com

До теми

15:44 18 травня 2021 р.

Найкращих працівників музейних закладів Львова преміювали

У Львові відбулося святкування Міжнародного дня музеїв, у рамках якого провели церемонію вручення премій і подяк переможцям Програми відзначення працівників музейних закладів Львова.

Рубрика: Культура

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу