У Львові прийматимуть заявки на реставрацію брам і вхідних дверей до 29 березня

11:48 28 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заявки на реставрацію брам і вхідних дверей прийматимуть в «Археологічно-архітектурній службі» на вулиці Валовій (№20) 29 до березня.

Про це повідомили в четвер, 28 березня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «У 2019 році продовжується робота програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%)».

Директор «Археологічно-архітектурної служби» Тетяна Балукова зазначила: «Маємо вже велику кількість адрес, поданих на участь у програмі співфінансування реставрації вхідних дверей та брам до будинків на 2019-2020 роки. Заявки на участь приймаємо до 29 березня 2019 року».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу