У Львові провели спільний Великодній сніданок потребуючих

11:12 1 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

1 травня о 12.00 відбудеться святковий сніданок у палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17.

«Для потребуючих мешканців міста провели спільний Великодній сніданок у подвір`ї школи №62», – повідомили сьогодні, 1 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Світлу Великодню неділю для людей, які через певні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, провели спільний святковий Великодній сніданок у подвір`ї школи №62 на вулиці Театральній. Традиційно сніданок розпочався зі спільної молитви. Опісля міський голова Львова Андрій Садовий привітав усіх присутніх зі святом.

Отець здійснив чин освячення продуктових наборів. А міський голова зазначив: «Хочу побажати здоров`я для усіх тут присутніх. Щоб Христове Воскресіння дало більше добра, мир і достаток. Також хочу подякувати усім, хто долучився до сьогоднішнього сніданку. Це велика сила – вміти бути разом з тими, кому важко і бути разом з тими, хто потребує. Я бажаю всім великої любові і Божого благословення. Христос Воскрес!». 

Близько 150 осіб пригостили традиційними Великодніми стравами (паски, яйця, ковбаски, тощо). Нагадаємо, що сьогодні о 10.00 у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а також провели Великодній сніданок для близько 40 відвідувачів Центру. Організував цей захід за підтримки релігійних громад святих Анни, святих Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці.

Також святковий сніданок відбудеться у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17. Трапеза розпочнеться зі спільної молитви о 12.00. Цьогоріч сніданок організовують для 400-500 бездомних, малозабезпечених і неповносправних. Проводить захід ГО «Спільнота Взаємодопомоги Оселя».

Організатори Великодніх сніданків зазначають, що у такий світлий день особливо потрібно бути разом, відчувати любов і підтримку. Ніхто не повинен бути самотнім чи забутим».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини