У Львові провели інклюзивну вечірку

17:45 4 грудня 2018 р.

  • 0
  • 849


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту організував у приміщені клубу «Малевич» інклюзивну вечірку до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Інклюзивну вечірку організували в приміщені клубу «Малевич» з метою сприяння в організації інформаційного та розважального простору для людей з інвалідністю, створення позитивної атмосфери, цікавого та веселого дозвілля. На вечірку завітав засновник та учасник проекту «On3Wheels» («На трьох колесах») Іван Маслюк,, який розповів про проект, свій досвід та враження від мандрівок.

Запальні пісні, танці та хороший настрій учасникам заходу подарували діти із зразкової музичної студії «Джерело» ЦТДЮГ, їх керівник, співак та композитор Назар Савко та театр «Пані Кураж». Учасники вечірки мали можливість потанцювати, поласувати смаколиками, зробити фото на згадку, послухати цікавих спікерів, поспілкуватись та весело провести час.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 19 квітня 2019 р.

У львівських крамницях розпочалася благодійна акція

У п’ятницю, 19 квітня, у львівських крамницях мережі «Рукавичка» розпочалася благодійна акція для дітей та молоді з особливими потребами Навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 615

10:00 19 квітня 2019 р.

У Львові визначилися лауреати літературного конкурсу

У Львівській письменницькій організації відбулося фінальне засідання журі четвертого Всеукраїнського літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 411