У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня, а не 6-го січня

13:07 12 грудня 2019 р.

У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня - як символічний перехід до спільної зі світом дати святкування Різдва Христового Розпочати перехід на проведення основних тематичних подій святкування Різдва не тільки у січні. Також організувати культурні, освітні, розважальні заходи, надсилати офіційні вітальні листи, присвячені Різдву Христовому, саме до 25 грудня.

Нагадаємо, у попередні роки різдвяний дідух виносили 6-го січня

.Із такими пропозиціями звернулась до міського голови Львова депутат Львівської міської ради  від фракції “Української Галицької партії”і Юлія Гвоздович.  

“У 2017 році Верховна Рада України прийняла закон, згідно з яким 25 грудня стало офіційним вихідним днем. Наступні кроки до відновлення культурного та духовного возз’єднання зі Світом: 

 - утвердження українськими Церквами єдиної дати святкування Різдва в Україні – 25 грудня, 

- зміна традиційних святкувань українським суспільством іншої дати Різдва, відповідно до правильного календаря. 

Ми як депутати Львівської міської ради від імені Української Галицької Партії ініціюємо широкий суспільний діалог про єдину дату святкування Різдва в Україні та Світі – 25 грудня,” - йдеться у депутатському запиті Юлії Гвоздович. 

Нагадаємо, Українська Галицька Партія ініціювала звернення до

ПЦУ та УГКЦ із закликом розглянути спільний перехід на сучасний григоріанський календар та святкування Різдва зі світом 25 грудня. Уже 30 тисяч галичан підписали звернення. Збір підписів триває за цим посиланням досі - https://bit.ly/2OlfA9O

dailylviv.com

До теми

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

10:26 6 травня 2021 р.

Сьогодні на площу Ринок повернеться 1300 рік (відео)

6 травня Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста. Відтак о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова.

Рубрика: Культура

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу