У Львові пролунають композиції Гершвіна й Маркеса

15:00 7 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У п'ятницю, 7 лютого, у Львівській національній філармонії відбудеться «JaZZ & LoVE & FiRE» за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа, у виконанні яких прозвучать відомі композиції латиноамериканського композитора Артуро Маркеса, а також всесвітньовідомого митця Джорджа Гершвіна, котрий писав музику для Бродвею.

Про це повідомили в понеділок, 3 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ця музика запалює з перших нот. Її ритми, які змушують серця битися частіше й танцювати.

Палкі латиноамериканські інтонації і ритми «Кубинської увертюри» Гершвіна, американського композитора, що народився в сім’ї емігрантів з Одеси, «Конґа нового вогню» («Conga del Fuego Nuevo») та «Данзон №2» («Danzón №2») мексиканського композитора Артуро Маркеса, вже давно стали улюбленцями у всьому світі.

А «Рапсодія в стилі блюз» та «Американець в Парижі» Джорджа Гершвіна вже близько ста років надихають своїми джазовими й блюзовими інтонаціями, які усі неодмінно впізнають із перших кількох звуків. Концерт розпочнеться 7 лютого о 19.00 у Львівській національній філармонії.

Як інформував «ЩЛ», у львівському театрі будуть три прем’єри.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура