У Львові продовжили облаштовування внутрішніх дворів житлових будинків (відео)

19:14 10 листопада 2014 р.

  • 0

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, спільними зусиллями відремонтувано внутрішній двір на вулиці Наливайка, 17.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 10 листопада, «Щоденному Львову»:

«У Львові спільно з мешканцями, владою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва облаштовують внутрішні двори. Програма сприяння благоустрою внутрішніх дворів розпочалася минулого року, тоді було відремонтовано три двори. Двори вибирали на конкурсній основі.

Основна умова – готовність мешканців долучитися до облаштування спільного громадського простору. У цьому році співпраця продовжилась, спільними зусиллями відремонтували внутрішній двір на вул. Наливайка, 17.

Керівник українсько-німецького проекту Німецького співробітництва (GIZ) ГмБХ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Іріс Гляйхман розповіла також:

«Для нас дуже важливо підтримувати громади, щоб вони спільно дбали про свої будинки, про спільне майно. Можливо, роботи, проведені у цьому дворі, будуть поштовхом для того, щоб об’єднати мешканців, щоб вони налагодили між собою добрі стосунки , і в майбутньому покращували умови свого проживання. Загалом, на сьогодні ми маємо відреставровані 4 подвір’я  у центральній частині міста. Результатами ми цілком задоволені.

На сьогодні тут ще тривають роботи з реставрації вхідної брами, які проводять у співпраці з GIZ, де мешканці сплачують тільки 30% від вартості робіт. За бюджетні кошти ремонтують сходову клітку.

Ми бачимо, що є облаштований двір, водночас реставруються двері. Міська рада ремонтує сходову клітку. Це ефект, яким ми хотіли досягнути – щоб усі долучилися до цього процесу.

У дворі на вул. Наливайка, 17 роботи проводилися з 27.10.2014 року до 07.11.2014 року. Загальна вартість робіт становить 125 884 грн. Перед початком робіт з заміни мощення за міські кошти було проведено ремонт стіни у подвір’ї. 

Частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика складає - 10% від загальної вартості робіт, але не більше, ніж 1000 грн. з квартири. Перед  початком робіт частка мешканців повинна бути перерахованою у вигляді авансу безпосередньо на рахунок виконавця робіт. 

Для проведення благоустрою вибрано цього року вибрано ще два двори – на вул. Коперника, 30 та вул. Дрогобича, 10. Відновлювати двори планують і наступного року, однак умови конкурсу хочуть дещо змінити».


Відео: Андрій Андрух / Львівська міська рада

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура