У Львові презентуватимуть о 18:00 книгу Володимира Єрмоленка «Далекі близькі»

09:32 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: starylev.com.ua

У п'ятницю, 12 червня, о 18:00 у львівській книгарні «Є» на проспекті Свободи, 7 відбудеться презентація книжки Володимира Єрмоленка «Далекі близькі».

Організатори презентації книги Володимира Єрмоленка «Далекі близькі» у львівській книгарні «Є» на проспекті  Свободи, 7 зазначили:

«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість.

Це книжка про людей та їхні життя, їхні болі й радості – і водночас про сенси, що їх ці люди витворювали зі свого досвіду. Це книжка про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду – на перевагу. Про те, як далекі класики можуть раптом стати близькими – як друзі, як рідні».

Володимир Єрмоленко – філософ, публіцист, есеїст, доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук (Київ, 2009 р.), старший викладач Києво-Могилянської академії.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми