У Львові презентували «Пісні війни»

10:48 15 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Українці зі всього світу зібрали для випуску компакт-дисків зі збіркою «Пісні війни» 400 тисяч гривень.

У львівській військовій академії розповіли про те, як у ній презентували збірку пісень в рамках мистецького проекти «Пісні війни»: «Напередодні Дня захисника України в клубі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася офіційна презентація пісенного альбому – півторарічного доробку грандіозного соціально-мистецького проекту«Пісні війни». Цей проект поєднав у собі працю українських воїнів, відомих вітчизняних артистів та підтримку небайдужих українців зі всього світу».

«До унікальної збірки увійшли пісні, які написали воїни – учасники Антитерористичної операції на сході України та були виконані у спільно із зірками української естради. У єдине ціле їх зібрала організатор та координатор проекту журналістка та промо-менеджер артистів Галина Гузьо. За півтора року були записані п’ятнадцять синглів у симбіозі унікальних дуєтів із формацією «Піккардійська Терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменко з групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою, Аничкою Чеберенчик та Іриною Долею, лідером гурту «Мері» Віктором Винником та фронтменом «Kozak System» Іваном Леньо, сестрами Тельнюк, співачкою Анастасією Приходько, співаком та композитором Павлом Табаковим, а також лідером гурту «Ot Vinta» Юрієм Журавлем», – повідомили також у військовій академії.

Цей проект покликаний не тільки розповісти слухачам, що таке фронтові будні. Він є своєрідною психологічною реабілітацією для бійців. Над ним дуже творчо, щиро та віддано працювало багато людей. Цей альбом – своєрідний документ нинішнього часу, який чесний, правдивий, людський. Адже новини та відеохроніки стануть історією, а емоції і переживання у цих піснях житимуть вічно», – розповіли також у військовій академії.

«Під час концерту-презентації альбому «Пісні війни» вживу прозвучали всі композиції, що увійшли до збірки. Організаторам проекту вдалося в один день зібрати майже усіх виконавців: бійців та артистів. У привітальному слові до захисників України голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що в залі клубу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зібралися українські воїни, котрі не просто захищали на сході України незалежність і територіальну цілісність держави, тут зібралися українські воїни, в серцях яких є жага до перемоги, що буде засвідчена підняттям синьо-жовтого прапора на майданах Луганська, Донецька і Севастополя».

Олег Синютка також запевнив: «Я переконаний, що наша перемога прийде не тільки силою зброї, вона прийде не тільки мужністю наших воїнів, вона прийде обов’язково нашою великою вірою, але вірою не просто в перемогу, а й в те, що українці є сильними, українці є могутніми».

«Очільник Львівської області нагородив під бурхливі оплески залу за багаторічну плідну творчу працю, активну громадську діяльність та вагомий внесок у реалізацію соціально-мистецького проекту «Пісні війни» годинником Галину Гузьо. Упродовж майже двох з половиною годин у залі клубу академії вирували справжні пристрасті», – поінформували також у військовій академії.

«Кожен виступ бійців АТО та відомих виконавців зривав шалені овації, а після виступу вертолітника Сергія Титаренка та співачки Анички Чеберенчик зал їм аплодував стоячи. Співачка спеціально прилетіла зі США до Львова, щоб взяти участь у цьому концерті-презентації. До речі, вона є одним із головних спонсорів цього проекту, а за час війни на сході України чимало допомагала пораненим бійцям АТО. На завершення гала-концерту начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував всім виконавцям за чудове музичне дійство та привітання усіх присутніх із Днем захисника України», – повідомили також у військовій академії.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук запевнив: «Коли бачиш сльози на очах артистів, бракує слів висловити свої емоції. Пісні, які сьогодні пролунали, пронизують своєю силою та могутністю й надихають на Перемогу!.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук вручив усім учасникам концерту грамоти, а Галині Гузьо – Почесну відзнаку начальника Національної академії сухопутних військ «Гетьман Сагайдачний». Галина Гузьо розповіла: «До цього концерту ми йшли півтора року від часу запису першого синглу до виходу компакт-диску «Пісні війни». Сьогодні важливо чути ці сучасні фронтові пісні, тому що в них є правда нашого часу. Пісня, напевно, найчесніше розповідає про події. Через пісню прості українці, які тільки з новин чують про те, що відбувається на фронті, можуть краще зрозуміти, чим живуть наші захисники, що ними керує, чого вони прагнуть, зрештою, упевнитись, що дуже скоро час перемоги настане. В цих піснях така сила, така міць, така віра в перемогу, що це обов’язково буде дуже скоро».

Своєю чергою, співак, композитор та учасник проекту Павло Табаков запевнив: «Я гордий за те, що весь цей проект починався з моєї пісні «Дорога на схід». Пам’ятаю, як це все починалося, коли хлопці приїхали на студію записуватись. Саме з цього розкрутився цей проект, можна сказати, зі сліз Галини Гузьо, яка слухала пісні АТОвців і плакала. А далі була робота, важка та копітка: у студії, пошук меценатів та випуск компакт-диску».

Натомість ветеран війни в Афганістані, учасник проекту Олександр Рожко розповів: «Цей проект був зроблений не для піару і не задля самого проекту. А для тих, хто воює на сході України, їхніх сімей, щоб наші хлопці на фронті не ходили в атаку під пісні «Любе», а щоб вони ходили в атаку під наші українські, сучасні, військові пісні. У цих піснях звучить правда. На війні немає кольорів – там тільки чорне і біле. Ти за нас, чи проти? І цей диск – це правда про тих, хто пройшов війну».

«Українці зі всього світу зібрали для випуску компакт-дисків зі збіркою «Пісні війни» 400 тисяч гривень. Наклад збірки склав 5000 примірників. Перша тисяча компакт-дисків із піснями вже на передовій. Решта потрапить до шкіл на Донбасі та у військові частини. «Пісні війни» будуть також у вільному доступі в мережі Інтернет», – поінформували в  Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж з презентації «Пісень війни».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів