У Львові покажуть унікальну оперу | Новини Львова

У Львові покажуть унікальну оперу

16:48 8 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

12 жовтня о 19.00 вперше за незалежної України у трамвайному депо «LEM Station» на вулиці Вітовського, розпочнеться унікальна постановка опери «Лючія ді Ламмермур» у перекладі Миколи Лукаша.

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Оперу «Лючія ді Ламмермур» називають «перлиною» у творчості відомого італійського композитора Ґаетано Доніцетті, адже вона є однією з найскладніших та найдраматичніших на оперній сцені. Сюжетом опери є роман шотландського письменника Вальтера Скотта «Ламмермурська наречена», написаний на реальних подіях. За розповіддю молоду і красиву Лючію видають заміж обманом, в кульмінації наречена божеволіє. Віковий ценз постановки 12+».

Українська режисерка Юлія Журавкова зазначила: «Наша постановка є унікальною, бо вперше за часи незалежності України опера виконується в українському перекладі геніального Миколи Лукаша. В ній задіяні талановиті молоді солісти, чия зіркова кар’єра лише набирає обертів. Красу партитури Доніцетті явить львівський оркестр під орудою Маргарити Гринивецької. У виставі поглиблено драматургію опери, увиразнено характери, і тепер це історія не лише про нещасливе кохання, а й про підступність, слабкодухість і шляхетність в жанрі епік-фентезі».

«Таку постановку опери «Лючія ді Ламмермур» можна буде побачити лише один раз. Подія відбуватиметься у рамках «Лукаш Фест» – унікального міжнародного фестивалю, присвяченому сторіччю з дня народження Миколи Лукаша – одного з найталановитіших перекладачів ХХ сторіччя. Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації та львівського корейського центру Ханмаді», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу