У Львові покажуть два мапінги – в центрі й на Сихові | Новини Львова

У Львові покажуть два мапінги – в центрі й на Сихові

15:48 29 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Цьогоріч на львів’ян та гостей міста чекає насичена програма святкувань.

Про це повідомили в суботу, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У новорічну ніч містян запрошують на театралізоване дійство перед Оперою. Також мапінг відбудеться на Сихові».

«Ввечері 31 грудня, з 23.00 до 24.00, Львівський оперний театр стане незвичним арт-об'єктом: на його фасаді відбудеться відеомаппінг-шоу в супроводі музики гурту «Lirwak».  За 10 хвилин до опівночі відеомаппінг набуде форм історії про Різдво, створеної на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича і гуцульських приповідок.

«Це буде не просто відеомаппінг і не просто концерт гурту «Lirwak». Це буде справжнє театралізоване дійство – із віршами, приповідками, історіями», – стверджують в управлінні культури.

Учасник гурту «Лірвак», дизайнер звуку до новорічного відеомапінгу Олесь Коваль, розповів: «Ми готуємося зробити неймовірну для нас річ – щоби мапінг не просто відбувся як шоу, а викликав неймовірні емоції тепла і якогось домашнього, родинного затишку. Будуть використані вірші львівських поетів, електронна музика з фольклорними мотивами, віншування різними діалектами».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу