У Львові по вісім годин стоять у черзі, щоб побачити нерукотворний Лик Христа (відео)

14:36 7 лютого 2015 р.


Фото: credo-ua.org

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, мирян просять дотримуватися графіку відвідування собору Св. Юра.

«В Архикатедральному соборі Св. Юра уже тиждень перебуває унікальна реліквія, привезена з Ватикану – Нерукотворний образ Ісуса Христа – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради. У повідомленні зазначено також:

«Щодня на площі Св. Юра вишиковується кількаметрова черга з мирян, які бажають помолитися до унікальної ікони. Організатори повідомляють, що щоденно до святині приходить до 10 тисяч паломників. Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк повідомив також:

«Очікуємо цими вихідними рекордно велику кількість людей. Тож просимо паломників про терпеливість в очікуванні в черзі. Також нагадуємо, що синоптики передають похолодання, тож потрібно тепліше вдягатися». 

Нагадуємо, храм відчинений для вірних з 7.00 до 23.00, тож організатори просять дотримуватися саме цього графіку відвідин храму для почитання реліквії. Нерукотворний образ перебуватиме в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові до 15 лютого».

Натомість «Телеканал новин «24», повідомляючи сьогодні, 7 лютого, що у Львові – черги до нерукотворного Лику Христа, конкретизує при цьому:

«По 5-8 годин стоять люди у черзі, аби побачити нерукотворний Лик Христа. Його виставили у львівському Соборі Юра.

Реліквію датовану третім століттям для молитви з особистої захристії передав Україні Папа Римський. У Львівській архиєпархії УГКЦ розповіли:

Історія неруковторного Лику Христа сягає стародавнього турецького міста Едесси, центру раннього християнства. За час земного життя цар Едесси Авгар захворів на проказу. І він бажав зцілитися і чув про присутність Христа і тому покликав, щоб Христос прийшов і учинив йому таку ласку. А оскільки Христос не міг це зробити, він обтер своє обличчя водою, полотном – і так це занесло царю Авгару і він зцілився». 

У Львові реліквія – вже тиждень, але потік людей до церкви щодня не меншає. Лик Христа під броньованим склом.

ЦІлодобово його пильнують правоохоронці. За безпекою реліквії Ватикан стежить через пряму відеотрансляцію в інтернеті.

Дати Україні на два тижні її Папа Римський вирішив через війну на Сході. Нерукотворний Лик Христа пробуде у львівському соборі до 15 лютого».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу