У Львові підняли в небо панно-оберіг

18:54 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У День Гідності та Свободи сотні львів’ян зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку, де три роки тому проходив місцевий Євромайдан, аби вшанувати третю річницю Революції Гідності.

Про це повідомили сьогодні, 21 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що участь в урочистостях взяли учасники Революції Гідності, студенти, волонтери, активна громадськість і голови ОДА та обласної ради – відповідно, Олег Синютка, голова Львівської Олександр Ганущин. Усі вони разом із представниками духовенства провели екуменічну молитву за Україну та її Героїв, а також громадське віче.

Родзинкою заходу стало мистецьке дійство, під час якого у небо на повітряних кулях підняли панно-оберіг Пресвятої Богородиці. Його виготовили талановиті учні мистецьких навчальних закладів Львівщини.

Окрім того, упродовж урочистостей на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові на величезному екрані у хронологічному порядку демонстрували кращі світлини та відеоролики від перших днів Революції Гідності і дотепер. Музичним супроводом заходу стали патріотичні пісні у виконанні Галицького академічного хору, чоловічої хорової капели «Дударик», хору «Гомін» та гурту «Калофонія».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини