У Львові підготували тестові варіанти публічних просторів

12:15 26 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/CityMakersCourseLviv

Учасники Львівського курсу міських творців підготували тестові варіанти публічних просторів у громадах «Любінська-Південний» і «Підзамче-Замарстинів».

Про це повідомили у вівторок, 26 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Темою п’ятого модуля Львівського курсу міських творців, який тривав з 14 до 19 березня, було обрано створення публічних просторів. Зокрема, розроблялися тестові варіанти публічних просторів в громадах «Любінська-Південний» та «Підзамче-Замарстинів».

«Кураторкою модуля була начальниця відділу урбаністики «Інституту просторового розвитку» Олександра Сладкова, запрошеними лекторами – архітекторка ландшафтів університету Котбусу Анна Ландквіст, спеціалістка з просторового планування постіндустріальних регіонів університету Котбусу Монік Юттнер, викладач антропології Берлінського університету імені Гумбольдта Єнс Адам, громадський активіст Олександр Шутюк та архітекторка «Інституту просторового розвитку» Христина Чорноус», – поінформували також у міськраді.

Львівський курс міських творців – це навчальна програма у сфері міського розвитку. Проект створений спільними зусиллями Технічного університету Котбус-Зенфтенберг (Німеччина), НУО «Stadtagenten» (Німеччина) та «Інституту міста» (Україна). Навчання фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Наступний навчальний модуль відбудеться у квітні», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу