У Львові першими запрацюють два музеї під небом

13:27 7 травня 2020 р.

У тестовому режимі після 12 травня запрацюють музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору».

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий під час телеконференції з представниками музеїв міста обговорив організацію їхньої роботи після послаблення карантину. Мер зауважив, що першими у тестовому режимі та з дотриманням усіх вимог, запрацюють музеї «Шевченківський гай» і «Територія терору», які можуть приймати відвідувачів просто неба.

«Ми сьогодні зібрали цю конференцію, щоб порадитися, як будемо відновлювати нашу роботу. Бо з 12 травня вже буть певні послаблення карантинних норм. Ми не будемо вимагати від всіх однаково — хто готовий, той буде працювати, а хто ні, то можуть почекати. Важливо, щоб це були дійсно установи, де люди отримують нові знання і задоволення від перебування», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як розповіли керівники музеїв міста, на період карантину вони організували роботу дистанційно, працюють в соціальних мережах і там проводять різноманітні активності, тож цієї практики дотримуватимуться й надалі.

Зараз музеї готові до відкриття, однак залишається питання безпеки працівників і відвідувачів. Тож окремо опрацьовують логістику відвідування музеїв, адже це мають бути або індивідуальні відвідини, або відвідини мінімальними групами до 2 чи 5 осіб, які мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Також обговорили низку інших питань щодо поетапного виходу з карантину.

Відтак, домовлено, що першими у тестовому режимі після 12 травня запрацюють музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору».

«Розумію, що музеї «Шевченківський гай» і «Територія терору» можуть з наступного тижня почати працювати у тестовому режимі, зважаючи на їхні можливості. І треба максимально переходити на онлайн-оплату.

Треба розуміти, якщо не буде інтересу — люди не підуть. Має бути максимальна співпраця. Наприклад, у Великобританії музеї співпрацюють з театрами — перевдягнені актори цікаво проводять екскурсії. Тому це все має бути атракційно, інтерактивно, мультимедійно, з відчуттям часу. Бо це конкуренція, і виграє той, хто буде кращим.

Подумайте, яка потрібна допомога із засобами захисту чи іншими речами — ми допоможемо. Важливо, щоб всі музеї були в безпеці, що потрібно — підсилимо", — акцентував мер Львова Андрій Садовий.

Відтак, попередньо проговорили, що більшість музеїв готові будуть відкритися наприкінці травня — на початку червня.

«Багато з вас брали активну участь в конкурсі „Фокус на культуру“, за що я вам дякую. Дякую за вашу активність в час карантину», — додав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Про це повідомила Львівська міська рада.

"Щоденний Львів" повідомляв, що міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв, що у всіх громадських місцях Львова після карантину будуть туалети.

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу