У Львові переоблаштують терасу вулиці Коперника

11:40 4 лютого 2019 р.

  • 0
  • 816


Фото: city-adm.lviv.ua

«Інститут просторового розвитку» розробив проект пішохідно-велосипедної доріжки на верхній алеї вулиці Коперника.

Автор проекту переоблаштування верхньої тераси вулиці Коперника Олена Зварич розповіла: «Проектом передбачено переоблаштування верхньої тераси на вулиці Коперника на спільну зону для велосипедистів та пішоходів шириною 2,5 метра. Вздовж всієї алеї влаштовується підпірна стінка. Це дає змогу розширити прохід в найвужчих місцях»

«У місцях підвищеної небезпеки на підпірній стінці встановлюється огорожа. Вздовж алеї розташовані кишені з вуличними меблями (кишені слугують своєрідними балконами для можливості споглядання вулиці Коперника). Через те, що об’єкт знаходиться в безпосередній близькості до історичного муру, який нещодавно було відреставровано, покриття виконується в існуючих відмітках», – поінформували також Олена Зварич.

«Через неможливість понизити рівень покриття входи на алею облаштовано сходинками (для пішоходів під час зимового заледеніння) та пандусами для можливості проїзду велосипедистів. Також передбачено капітальний ремонт сходів з тротуару на верхню терасу», – розповіла також автор проекту.

«Для зручності велосипедистів покриття спільної зони передбачене з безшовної бетонної плитки (ФЕМ). На візуалізаціях не зазначено, але вздовж алеї, перед сходами та пандусами, влаштована тактильна плитка для людей з вадами зору. Також вздовж алеї влаштовується водовідведення з території у вигляді лінійної системи лотків, які підключаються до дощоприймальних колодязів», – зазначила також Олена Зварич.

«Передбачено влаштування 22 ліхтарів висотою чотири та декоративного освітлення (11 штук). Озеленення території включає висадку 25 дерев (граб, глід та клен татарський), 28 кущів висотою один-три метри (скумпія та хеномелес), понад 500 низькорослих чагарників (кизильник горизонтальний, лаванда, декілька видів ялівцю та бересклету), понад 200 шт напівчагарників (два види пахизандри верхівкової)», – розповіла також автор проекту.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:15 21 серпня 2019 р.

У Львові призупинятимуть рух транспорту на маршруті прощі

У неділю, 25 серпня, о сьомій годині ранку Божественною Літургією у Храмі святого Архангела Михаїла на вулиці Винниченка (№22) розпочнеться ХХVІ піша проща до Святоуспенської Унівської Лаври з нагоди храмового свята Лаври – Успення Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1029

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу