У Львові переоблаштують терасу вулиці Коперника

11:40 4 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Інститут просторового розвитку» розробив проект пішохідно-велосипедної доріжки на верхній алеї вулиці Коперника.

Автор проекту переоблаштування верхньої тераси вулиці Коперника Олена Зварич розповіла: «Проектом передбачено переоблаштування верхньої тераси на вулиці Коперника на спільну зону для велосипедистів та пішоходів шириною 2,5 метра. Вздовж всієї алеї влаштовується підпірна стінка. Це дає змогу розширити прохід в найвужчих місцях»

«У місцях підвищеної небезпеки на підпірній стінці встановлюється огорожа. Вздовж алеї розташовані кишені з вуличними меблями (кишені слугують своєрідними балконами для можливості споглядання вулиці Коперника). Через те, що об’єкт знаходиться в безпосередній близькості до історичного муру, який нещодавно було відреставровано, покриття виконується в існуючих відмітках», – поінформували також Олена Зварич.

«Через неможливість понизити рівень покриття входи на алею облаштовано сходинками (для пішоходів під час зимового заледеніння) та пандусами для можливості проїзду велосипедистів. Також передбачено капітальний ремонт сходів з тротуару на верхню терасу», – розповіла також автор проекту.

«Для зручності велосипедистів покриття спільної зони передбачене з безшовної бетонної плитки (ФЕМ). На візуалізаціях не зазначено, але вздовж алеї, перед сходами та пандусами, влаштована тактильна плитка для людей з вадами зору. Також вздовж алеї влаштовується водовідведення з території у вигляді лінійної системи лотків, які підключаються до дощоприймальних колодязів», – зазначила також Олена Зварич.

«Передбачено влаштування 22 ліхтарів висотою чотири та декоративного освітлення (11 штук). Озеленення території включає висадку 25 дерев (граб, глід та клен татарський), 28 кущів висотою один-три метри (скумпія та хеномелес), понад 500 низькорослих чагарників (кизильник горизонтальний, лаванда, декілька видів ялівцю та бересклету), понад 200 шт напівчагарників (два види пахизандри верхівкової)», – розповіла також автор проекту.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу