У Львові передали музею горельєфи «Монумента Слави»

18:00 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 738


Фото: city-adm.lviv.ua

П’ять демонтованих з аварійної стели «Монумента Слави» передали музею «Територія терору».

Про це повідомили в п’ятницю, 8 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор музею Ольга Гончар «Територія терору».розповіла: «Вчора ввечері нам передали останні горельєфи зі стели Монументу Слави. Тому з цього часу вони будуть зберігатися у нашому музеї. Ми проведемо дослідження цих елементів і продумаємо як цікавіше їх експонувати – зробити цікавий проект, дискусію чи ворк-шоп, дослідимо, які у світі є цікаві прецеденти таких проектів, запросимо цікавих спікерів до співпраці».

Ольга Гончар також зазначила: «Наш музей дуже радий, що місто доручило саме нам зберігати ці елементи. Є рішення №163 Львівської міської ради про їх передачу нашому музею. Тому хочемо показати, що українські музеї мають не боятися приймати такі об’єкти, бути активними, створювати дискусії навколо таких об’єктів і досліджувати їх, адже вони мають мистецьку і історичну цінність».

Директор музею «Територія терору» також розповіла: «П’ять горельєфів з «Монумента Слави» символізують головні роди військ: піхотинець, танкіст, артилерист, льотчик і матрос. Оскільки об’єкти великого розміру, то необхідно буде визначити місце, де можна їх експонувати, і щоб вони були захищені від погодних умов».

Головний зберігач фондів музею «Територія терору» поінформував: « «Це об’єкти висотою понад чотири метри і більше метра ширина. Матеріал, з якого ці горельєфи були зроблені, очевидно, бронза. Варто буде провести мистецтвознавчу експертизу, оскільки автори цих горельєфів досить відомі люди. Ця експертиза буде потрібна як майбутньому поколінню так і нашому музею».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:48 19 липня 2019 р.

Колоквіум європейських парафій пройде у Львові

Львів прийматиме 30-й, ювілейний, Колоквіум європейських парафій (СЕР), який об’єднує священиків і мирян, котрі хотіли б надати більш динамічного життя своїм парафіям.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 342

Останні новини

24-та бригада зі Львівщини втратила солдата й старшину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу