У Львові передадуть військовим частину заробленого виставою, присвяченою пам’яті Небесної Сотні (відео)

17:10 6 листопада 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні в театрі імені Марії Заньковецької – документальна інтерактивна танцювальна вистава «Цукрова Незалежність», присвячена пам’яті Небесної Сотні. Частину коштів, зібраних з квитків, спрямують на забезпечення життєдіяльності військових.

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову»: «Сьогодні, 6 листопада, у львівському театрі ім. Марії Заньковецької о 19:30 відбудеться документальна інтерактивна танцювальна вистава «Цукрова Незалежність», присвячена пам’яті Небесної Сотні. Частина коштів, зібраних з квитків, буде спрямована на забезпечення життєдіяльності українських військових». У повідомленні також зазначено:

«Кращий балет Західної України – театр танцю «MADRIN» – створив до 10-ї річниці своєї діяльності п'яту ювілейну сольну виставу, яку присвятив пам’яті Небесної Сотні. На сцену вийдуть танцюристи «MADRIN» (серед яких учасники ТП «Танцюють Всі», «МАЙДАНС», «Х-Фактор», «Хочу у ВіаГру», «ШАНС»), а також танцюристи інших колективів, студенти профільних ВУЗів, зокрема акробатична група театру спорту А.І. Синиці.

Режисери-постановники вистави – Маріна Кендзьор/Васильєва та Людмила Савіна. У виставі глядач побачить хореографію європейського рівня, покладену на пісні улюблених та талановитих українських виконавців. Театр танцю «MADRIN» занурить глядачів у події минулої осені-зими, тож півторагодинне шоу буде сповнене емоцій.

Постановники обіцяють: «Вистава тяжка, але ви вийдете з залу сповнені натхнення, гарантуємо! Не бійтеся брати з собою дітей, сюжет вистави їх не зачепить, але краса хореографії пробудить любов до мистецтва. Постановка сповнена цікавих малюнків, складних акробатичних трюків і несподіваних танцювальних рішень». 

А режисери додають: «На «Цукровій Незалежності» глядач не побачить дорогих сучасних екранів, 3D декорацій і костюмів у стразах. Сьогодні ми танцюємо не про це. Сьогодні ми танцюємо про долю українського народу, який вийшов з дому в чому був за право свого вибору. Згадаймо початок нової історії нашої нації і вшануємо пам’ять Героїв Майдану!».


Відео: «MADRINSHOW»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу