У Львові отримали різдвяні подарунки з Німеччини

10:15 6 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

«Різдвяний конвой» із подарунками до Дня Святого Миколая прибув до Львова з Німеччини в друге.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що подарунки передали з Німеччини для дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах, дітей учасників АТО, дітей з прийомних сімей та дітей із дитячих будинків сімейного типу. Відтак, подарунки отримали близько 1500 дітей.

Цього року в Україну прибуло кілька фур подарунків, які поділені між всією Львівською областю, а частину подарунків буде доставлено на схід України, в Кропивницький. Як зауважила керівниця Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Горбач, протягом року в німецьких дитячих садах, школах, та компаніях діти пакували подарунки для дітей із соціального вразливих родин.

Як інформував «Щоденний Львів», у Німеччині зібрали пакунки з подарунками для українських дітей.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура