У Львові оприлюднять концепцію Музею міста

12:15 1 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MuMiLviv

5 листопада у готелі «Леополіс» на вулиці Театральній (№16) відбудеться публічна презентація концепції дебютної виставки Музею міста.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На презентації всі присутні зможуть познайомитись з командою проекту, дізнатись якою буде концепція дебютної виставку Музею та результати її тестування.Музей Міста запрезентує свою айдентику, сайт та промоційне відео».

«Влітку 2019 року команда Музею Міста отримала від Українського культурного фонду грантову допомогу для реалізації проєкту, який передбачав створення концепції дебютної виставки Музею за участі різних зацікавлених середовищ. Особливістю реалізації проекту, який тривав більше чотирьох місяців, стало залучення профільних спільнот та мешканців міста до обговорень, досліджень та напрацювань основних ідей майбутньої виставки», – поінформували також у міськраді.

«Кураторська група разом із соціологами провела декілька фокус-групових досліджень, завдяки яким вдалося більше дізнатися про досвід пізнання міста в дитинстві. Додатково команда музею запустила онлайн опитування потенційних відвідувачів Музею Міста, і зараз отримано вже більше 100 відповідей», – розповіли також у міськраді.

«Усім охочим запропонували згадати дитинство і побавитись в гру – пройти онлайн-квіз. Отримані результати досліджень використовуються кураторською групою для тестування та деталізації концепції виставки, а також визначення напрямів подальших досліджень», – повідомили також у міськраді.

Співкураторка проекту Наталія Дзюбенко зазначила: «Після тривалих дискусій, кураторська група обрала для дослідження саме тему дитинства у місті. Дитинства не у контексті спогадів, мемуарів та ностальгії за хорошими часами, а у розрізі формування нашої міської ідентичності. З огляду на місію і завдання Музею Міста ми хочемо показати, яким чином дитина у віці активного пізнання досліджує місто як середовище свого існування».

«Ідея Музею Міста напрацьована благодійним фондом «Фонд розвитку Музею Міста у Львові» та втілюється Львівською міською радою. Спільно з відвідувачами, Музей буде досліджувати і пізнавати міську ідентичність, через зв’язок із минулим, намагатися зрозуміти себе в сучасному контексті та вплинути на майбутнє міста», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми