У Львові оновили площу Криничну

14:35 18 грудня 2013 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Це був останній об’єкт у рамках цьогорічного проекту «Ревіталізація Підзамча».

Прес-служба міської ради повідомляє сьогодні, 18 грудня, що наприкінці минулого тижня завершилося оновлення площі Криничної – останнього об’єкта в рамках цьогорічного проекту «Ревіталізація Підзамча». Там, зокрема, встановлено нові лавки та смітники, підрізали гілки дерев, які закривали для людей частину площі.

Хоч спочатку в планах було відновити не лише площу, а й роботу фонтану, проте, зважаючи на обмежений бюджет, цю ідею відклали на наступний рік. А наразі фонтан тимчасово задекорували кам’яною крихтою, попередньо піднявши висоту чаші. Декорування також допоможе вберегти чашу від нищення та забруднення.

Довідка:

Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізується Інститутом міста (Львів) та Інститутом Розвитку міста (Краків) в рамках «Комплексної стратегії розвитку Львова» та є продовженням проекту «Ревіталізації району Підзамче». Його фінансує Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Polska Pomoc».

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу