У Львові оголосили конкурс різдвяно-новорічної листівки

11:30 6 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: rukotvory.com.ua

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки отримають пам’ятні дипломи, солодкі та цікаві подарунки, квитки та сертифікати від організацій-партнерів проекту.

«Музей Леопольда Левицького запрошує учнів середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів, а також студентів та молодих митців до участі в щорічному VI Конкурсі різдвяно-новорічної листівки. Поряд зі станковими творами та книжковими ілюстраціями, особливе місце у спадщині Леопольда Левицького посідають вітальні листівки, які художник власноруч створював для привітання своїх друзів, в кожній з яких демонстрував особисту відкритість до світу, щирість почуттів та довіру до адресатів. Саме за мотивами новорічно-різдвяних вітальних карток митця, конкурсантам пропонується створити власну авторську листівку», – повідомили сьогодні, 6 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Умови участі в конкурсі: відвідати впродовж жовтня – грудня 2015 року в Музеї Леопольда Левицького захід (на вибір конкурсанта): екскурсія, тематичне заняття, музейний урок, майстер-клас в різних техніках (лінорит, холодний батик, живопис на склі, вибійка, Венеційська маска, виготовлення ялинкових прикрас) чи замовити виїзну лекцію (для шкіл); створити вітальну листівку (за мотивами творів Леопольда Левицького) на тему «Новий рік та Різдво в Україні» (формат листівки – 10,5х14,8 см, техніка роботи – довільна); на звороті листівки обов’язково вказати: ім’я та прізвище конкурсанта, дату народження, місце навчання/роботи та контактний телефон.

Почесне журі конкурсу: кандидат мистецтвознавства, голова Асоціації львівських митців, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства Володимир Стасенко (голова журі), завідувач кафедри графічного дизайну Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Ганна Кучабська, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України, заслужений працівник культури України, проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв Роман Яців, заступник директора з наукової роботи Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького Оксана Біла.

Конкурс проходить у чотирьох вікових категоріях: І категорія – 6- 9 років, ІІ категорія – 10-13 років, ІІІ категорія – 14-17 років IV категорія – 18-35 років.У  кожній з вікових груп за рішенням журі будуть визначені призові місця, спеціальні відзнаки, а також буде призначено Гран-прі конкурсу.

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки отримають пам’ятні дипломи, солодкі та цікаві подарунки, квитки та сертифікати від організацій-партнерів проекту. Їхні роботи експонуватимуться  на виставці у залах Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького, а згодом будуть передані в фонд Львівської дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Роботи  приймаються з 1 жовтня до 17 грудня 2015 року за адресою: Музей Леопольда Левицького, вулиця Устияновича, 10/1, Львів, 79000 Контакти: тел. (032) 2 610 610, моб. (099) 26 91 222, (067) 14 51 942

Партнерська підтримка конкурсу: Благодійний фонд «Світ Дитини», торговий центр «Магнус», туристична компанія «Чудо-тур», туристична фірма «Вир мандрів», дитячий центр «Кузя» у Львові, центр розвитку дитини «SNAIL», школа англійської мови «Green cоuntrу”, дитячий навчально-розважальний центр «Моторна бджілка», дитячий розважально-пізнавальний клуб «Лис Микита», компанія-розробник мобільних ігор  «Nravo Kids», львівський академічний театр »Воскресіння», видавництво «Світ Дитини», видавництво «Апріорі», книгарня «Книжковий дворик”, інтер’єрна фотостудія «Подіум», фотошкола «Студія 111».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини