У Львові приймають заявки для участі в конкурсі благоустрою внутрішніх дворів

11:18 25 листопада 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Переможець конкурсу отримає не тільки фінансову підтримку на реалізацію проекту, але й підтримку в загальному процесі, включаючи планування, вибір підрядної організації-виконавця робіт, а також технічний нагляд експертів протягом реалізації проекту.

«Оголошено прийом заявок для участі в конкурсі благоустрою внутрішніх дворів «Наш дворик – це ми. Метою проведення конкурсу є обрання від одного-трьох внутрішніх дворів, де в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» буде проведено їх благоустрій», – повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Найважливішим елементом у даному проекті є ініціатива та співпраця мешканців в процесі оновлення дворику, а також спільна відповідальність за утримання його в належному стані після завершення робіт. Переможець конкурсу отримає не тільки фінансову підтримку на реалізацію проекту, але й підтримку в загальному процесі, включаючи планування, вибір підрядної організації-виконавця робіт, а також технічний нагляд експертів протягом реалізації проекту.

Конкурс проводиться на обмеженій території центральної частини Львова. Pоботи з облаштування внутрішніх дворів в жодному разі не передбачають замощення дворів під автостоянку, акцент ставиться на максимальному озелененні та створенні затишного місця відпочинку.

Для участі у конкурсі зі сторони мешканців необхідні: зацікавленість та активна участь мешканців; самоорганізованість та самостійність мешканців; обов’язкова фінансова частка мешканців для виконання робіт (частка залежить від складності та розміру подвір’я, але не більше, як 1000 гривень з квартири); подання мотиваційного листа з наведенням: причини, мети та очікувань від даної співпраці по облаштуванню внутрішнього подвір’я; опис спільно проведених робіт з покращення умов проживання у будинку; листа-підтвердження готовності мешканцями надавати підтримку та сприяння в процесі виконання робіт, підписаного 90% мешканців та визначення відповідального представника від мешканців. подання пропозицій чи ідей щодо благоустрою. Мотиваційні листи слід подати до 15 грудня цього року в управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за адресою: Львів, вулиця Валова, 20, к. 7. При виникненні запитань – телефонувати за номером: 297 55 69 (Кузицька Ярина), 275 13 08 (Олійник Оксана)».

dailylviv.com

До теми

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

10:26 6 травня 2021 р.

Сьогодні на площу Ринок повернеться 1300 рік (відео)

6 травня Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста. Відтак о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу