У Львові облаштували ще один громадський простір

15:30 14 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Широкій з’явилися дитячий майданчик для дітей віком від шести років та спортивний майданчик для дітей віком від 12 років.

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Роботи з облаштування нових громадських просторів продовжуються. Завершені роботи на вулиці Широкій, 88-100. Сьогодні цей громадський простір проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий».

«Проект з облаштування громадського простору на вулиці Широій, 88-100 розпочався у 2016 році. Цього року працювали над озелененням. Тут облаштовано сучасний дитячий і спортивний майданчики з штучним покриттям, встановлено лавки та дорожнє покриття. У 2016 році на роботи спрямували один мільйон 399 тисяч гривень. У 2017 році виділено 351 тисяч гривень. Виконавець робіт – ТзОВ «На Голоско».

Голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк розповіла «Районна адміністрація, спільно з мешканцями проводила неодноразові обговорення про облаштування громадського простору на вулиці Широкій, 88-100. Були різні пропозиції. Та найбільша кількість мешканців підтримала пропозицію облаштувати тут дитячий майданчик. Враховуючи велику кількість населення в цьому районі, а це близько п’яти тис. осіб, та велику кількість діток, вирішили облаштувати не лише дитячий, а й спортивний майданчики. Встановлений дитячий майданчик для дітей віком від шести років та спортивний майданчик для дітей віком від 12 років. Також тут встановлені лавочки, зроблено доріжки, встановлено штучне покриття на майданчиках. Балансоутримувачем майданчиків буде ЛКП «Левандівка». Є гарантії від підрядника та постачальника покриття. Якщо б щось трапилося, то в гарантійний термін вони ліквідують пошкодження».

Представника підрядної організації ТзОВ «На Голоско» запевнив: «Покриття на майданчиках не повинно стиратися, воно має ультрафіолетовий захист, та є гарантія від виробника. Спершу ми збудували дві доріжки з бетонних плит і центральну асфальтовану. Виконували демонтажні роботи – 300 квадратних метрів бетонних плит і асфальтного покриття. Після того повністю облаштували нову основу. Загалом покладено 1650 квадратних метрів  плитки. Також зробили доріжку довкола будинку за адресою Широка, 100. Деякі моменти в роботі ми доопрацьовували, адже місцями була просіла бруківка. Ці дефекти вже ліквідували».

Натомість депутат ЛМР Вікторія Довжик розповіла: «Насправді, це був складний, але дуже важливий для Левандівки проект. Тут був простий газон, велика площа, якою люди гуляли, але не мали спеціальної інфраструктури. Перший громадський простір був зроблений на вулиці Хмельницького, інший ми дуже хотіли облаштувати власне на Левандівці, тому що тут багато дітей і мешканців. Проект зайняв у нас трохи багато часу на обговорення. Ми обійшли прилеглі будинки і опитували мешканців, які власне елементи вони хотіли б бачити на цих майданчиках. Більшість сказала, що їм не вистачає дитячого майданчика, лавочок й озеленення, щоб це був не просто майданчик, а це була затишна і гарна зона. Тут висаджено вже 90 дерев. Є спортивний майданчик для старших осіб. Тобто ми максимально врахували запити від всіх вікових категорій мешканців. Адже старші люди можуть сидіти на лавочках, а дітки – бавитися чи займатися спортом».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу