У Львові облаштували ще один громадський простір

15:30 14 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Широкій з’явилися дитячий майданчик для дітей віком від шести років та спортивний майданчик для дітей віком від 12 років.

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Роботи з облаштування нових громадських просторів продовжуються. Завершені роботи на вулиці Широкій, 88-100. Сьогодні цей громадський простір проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий».

«Проект з облаштування громадського простору на вулиці Широій, 88-100 розпочався у 2016 році. Цього року працювали над озелененням. Тут облаштовано сучасний дитячий і спортивний майданчики з штучним покриттям, встановлено лавки та дорожнє покриття. У 2016 році на роботи спрямували один мільйон 399 тисяч гривень. У 2017 році виділено 351 тисяч гривень. Виконавець робіт – ТзОВ «На Голоско».

Голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк розповіла «Районна адміністрація, спільно з мешканцями проводила неодноразові обговорення про облаштування громадського простору на вулиці Широкій, 88-100. Були різні пропозиції. Та найбільша кількість мешканців підтримала пропозицію облаштувати тут дитячий майданчик. Враховуючи велику кількість населення в цьому районі, а це близько п’яти тис. осіб, та велику кількість діток, вирішили облаштувати не лише дитячий, а й спортивний майданчики. Встановлений дитячий майданчик для дітей віком від шести років та спортивний майданчик для дітей віком від 12 років. Також тут встановлені лавочки, зроблено доріжки, встановлено штучне покриття на майданчиках. Балансоутримувачем майданчиків буде ЛКП «Левандівка». Є гарантії від підрядника та постачальника покриття. Якщо б щось трапилося, то в гарантійний термін вони ліквідують пошкодження».

Представника підрядної організації ТзОВ «На Голоско» запевнив: «Покриття на майданчиках не повинно стиратися, воно має ультрафіолетовий захист, та є гарантія від виробника. Спершу ми збудували дві доріжки з бетонних плит і центральну асфальтовану. Виконували демонтажні роботи – 300 квадратних метрів бетонних плит і асфальтного покриття. Після того повністю облаштували нову основу. Загалом покладено 1650 квадратних метрів  плитки. Також зробили доріжку довкола будинку за адресою Широка, 100. Деякі моменти в роботі ми доопрацьовували, адже місцями була просіла бруківка. Ці дефекти вже ліквідували».

Натомість депутат ЛМР Вікторія Довжик розповіла: «Насправді, це був складний, але дуже важливий для Левандівки проект. Тут був простий газон, велика площа, якою люди гуляли, але не мали спеціальної інфраструктури. Перший громадський простір був зроблений на вулиці Хмельницького, інший ми дуже хотіли облаштувати власне на Левандівці, тому що тут багато дітей і мешканців. Проект зайняв у нас трохи багато часу на обговорення. Ми обійшли прилеглі будинки і опитували мешканців, які власне елементи вони хотіли б бачити на цих майданчиках. Більшість сказала, що їм не вистачає дитячого майданчика, лавочок й озеленення, щоб це був не просто майданчик, а це була затишна і гарна зона. Тут висаджено вже 90 дерев. Є спортивний майданчик для старших осіб. Тобто ми максимально врахували запити від всіх вікових категорій мешканців. Адже старші люди можуть сидіти на лавочках, а дітки – бавитися чи займатися спортом».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу