У Львові облаштували новий громадський простір

12:20 5 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили, що громадський простір біля Будинку органної та камерної музики коштував їй приблизно 360 тисяч гривень

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 5 жовтня: «У Львові облаштували громадський простір біля Будинку органної та камерної музики. Цей проект є частиною плану реконструкції вулиці Бандери – «Вулиця для всіх». Його реалізовують у рамках співпраці між Львовом та Лейпцігом, а фінансує його німецька організація «Engagement Global». Простір створювали архітектор Антон Коломійцев та архітектор університету «Львівська політехніка» Роман Крушельницький.

Менеджер проектів «Інституту міста» Максим Терлецький розповів: «Реалізували першу частину робіт, відповідно до проекту простору, який розробили у межах проекту «Вулиця для всіх». Загальна вартість робіт і матеріалів – приблизно 360 тисяч гривень. Ще плануємо встановити ліхтар, кадки для висадки дерев, чотири велостійки, смітники та антипаркувальні стовпці, а також облаштувати благоустрій навколо новоствореного простору».

«Інститут міста» оголосив відкритий тендер на проведення другої частини ремонтних робіт на території Органного залу та закупівлю вуличних меблів. Зокрема, тут планують замінити пошкоджену плитку та зробити зелену смугу з міскантуса. Попередньо, у межах робіт біля Органного залу, по периметру фасаду будівлі встановили прожектори. Їхня вартість становила приблизно 50 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Більше подробиць опублікували на її сайті.

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу