У Львові обговорять за «круглим столом» облаштування громадського простору

17:30 7 жовтня 2016 р.

Виробників, дизайнерів, проектантів та активних львів'ян запрошують обмінятися думками в суботу, 8 жовтня, в Палаці мистецтв.

Львівське комунальне підприємство «Інститут просторового розвитку» та управління економіки Львівської міськради запрошують виробників, дизайнерів, проектантів та активних львів'ян до обміну думками щодо облаштування громадського простору міста.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що під час зустрічі спеціальний гість – дизайнер та урбаніст із Одеси Костянтин Ємельянов – розкаже про дизайн-коди облаштування просторів європейських міст, поділиться своїми знаннями щодо вигляду та технічних характеристик якісних елементів мощення, освітлення, вуличних меблів, обмежувачів паркування, облаштування озеленення тощо.

Організатори події запевнили, що Львівська міська рада прагне розпочати діалог щодо розробки правил облаштування громадського простору міста: його вулиць, скверів, площ та парків з точки зору співпраці виробників елементів облаштування громадського простору, дизайнерів та проектувальників громадських просторів та вулиць. Цією зустріччю буде зроблено перші кроки до налагодження контактів між підприємцями та дизайнерами для створення якісно нової продукції, що буде затребувана на ринку», – зазначають 

Зустріч відбудеться завтра у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17. Її початок – о 12.30 .

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу