У Львові о 19:00 – «Етновечірка просто неба»

15:34 8 січня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Відбудеться вона біля головної ялинки міста на площі перед Оперою після завершення хорового флеш-мобу.

Під час неї обіцяють народні забавами, різноманітні конкурси й концертну програму від співачки Маріанни Ільків разом із вихованцями її творчої студії. Про це повідомляє сьогодні, 8 січня, прес-служба міської ради.

Як інформував «ЩЛ», у Львові – традиційно масштабне святкування Різдва: 7 січня відкрили живу шопку, а сьогодні о 14.30 на площі перед Оперою розпочалося колядково-вертепне дійство, о 17.00 там – спільна коляда, тривають колядки й у «Шевченківському гаю», а на «Святі пампуха»вертепи, о 17:00 розпочнеться хоровий флеш-моб «Львів колядує», а на Львівському Євромайдані виступатиме «Піккардійська терція» (зі 17:30 там – «Dzuga Imagine», з 18:00 – виступ театру «Мета», з 19:00 – вертепи, з 20:00 – година коляди), о 18:00 в Опері – «Лускунчик», а о 18:45 у церкві Блаженних мучеників УГКЦ – вертеп студентів УКУ.

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу