У Львові о 14.00 розпочнеться концерт дитячого оркестру з Харкова

10:22 26 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Показовий виступ юних і талановитих музикантів відбудеться на ринку «Південний».

Сьогодні, 26 червня, о 14.00 у Львові на ринку «Південний» розпочнеться показовий виступ дітей харківського оркестрового колективу. На це дійство в рамках ІІ етапу соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» вже запрошено однолітків виступаючих – дітей учасників АТО.

Виступ маленьких талановитих харків’ян у Львові відбувається напередодні відкриття у місті Трусквці ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурс оркестрів «Яскрава симфонія Прикарпаття». Як зазначила голова правління громадської організації «Яскрава країна» Ольга Обласова, завтра, 27 червня, у Трускавці зберуться сім творчих колективів, зокрема, із Львова, Ужгорода, Харкова, Запоріжжя та Луцька.

«Колектив з Харкова «Дитячий оркестр народних інструментів Харківського палацу дітей та юнацтва», який сьогодні виступить перед львів’янами, є одним з найстарших дитячих оркестрових колективів в Україні. Йому виповнюється 80 років. Керівник цього проекту – заслужений артист України Валерій Городовенко. Ці діти вже неодноразово представляли Україну на різних міжнародних конкурсах та фестивалях. І сьогодні візьмуть участь у показовому виступі у Львова, який, до слова, відвідують вперше», – розповіла Ольга Обласова.

Громадська організація «Яскрава країна» вже не вперше співпрацює в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!». Зокрема, ця організація у Львівському державному цирку провела до Міжнародного дня захисту дітей яскраве шоу «Львівський цирк – країна щастя», яке мали можливість переглянути понад три тисячі дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу