У Львові набирають волонтерів благочинної акції «Миколай про тебе не забуде»

15:52 25 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Подарунки для потребуючих дітей розноситимуть 18 та 19 грудня.

«24 листопада МГО «Академія Української Молоді» розпочала набір волонтерів на благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!» для потребуючих дітей. Кожен, хто хоче допомогти Святому Миколаю прийти в домівки діток з багатодітних та малозабезпечених сімей у Львові, може вже п’ятнадцятий рік поспіль долучитись до благочинної акції «Миколай про тебе не забуде!» в якості волонтера», – повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Акцію для потребуючих дітей організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, не байдужими громадськими організаціями та спільнотами. «Миколай про тебе не забуде» – це особлива акція, адже її проводить молодь, яка прагне наслідувати хороший приклад Чудотворця та присвячує свій час для того, аби стати помічниками Святого Миколая та дарувати іншим радість, щастя, усмішки, зберігати та примножувати добро та тепло в людських серцях, творити справжні чудеса.

Щороку у Львові помічниками Святого Миколая стає близько 500 волонтерів (учнів старших класів, студентів львівських ВНЗ, молоді), які збирають та пакують подарунки на «Фабриці Святого Миколая», яка працюватиме у Львові з 14 до 17 грудня у приміщені Українського Католицького Університету на вулиці Хуторівка (№35), та розносять їх по домівках потребуючих дітей міста Львова 18 та 19 грудня.

У рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій Акції в місті 19 грудня. Торік помічникам Святого Миколая вдалося рознести подарунки 3000 малюкам у Львові.

Організатори запрошують усіх охочих долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде!».Помічником Святого Миколая може стати кожен. Для цього необхідно перейти за відповідним посиланням https://goo.gl/fda2LY та заповнити електронну анкету, а також прийти на один з вишколів для волонтерів.

Вишколи будуть 28 листопада, 5 та 12 грудня о 12:00 за адресою: мЛьвів, вулиця Коперника, 17 (в актовому залі Львівського палацу мистецтв). Реєстрація волонтерів триватиме до 8 грудня 2015 року.

Також, якщо ви маєте можливість допомогти організаторам з перевезенням Помічників та подарунків ввечері 18 та 19 грудня, запрошуємо зголоситься стати волонтерами-водіями. Волонтери запрошуються до «Фабрики Святого Миколая (пакування подарунків, 14-17 грудня 2015) та рознесення подарунків (18-19 грудня 2015) – основна допомога Помічників Святого Миколая полягає у пакуванні і рознесенні подарунків за адресами потребуючих дітей.

Для цього потрібна група з чотирьох волонтерів. Сформувати її можна на вишколі. Розносити подарунки можуть лише особи, які на день рознесення досягли 16-річного віку.

Акції в місті (19 грудня 2015) – це захід, який традиційно відбувається в найлюдніших місцях Львова. Волонтери вітають перехожих зі святом Миколая, даруючи їм цукерки, листівки і щирі усмішки.

Якщо Ви знаєте сім’ї зі Львова, у яких є діти віком до 12-ти років та до яких Святий Миколай можливо не зможе завітати з подарунками, надішліть, будь ласка, їхні дані (прізвища, ім’я, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) на електронну адресу info@mykolaj.com.ua або на поштову адресу: БА «Миколай про тебе не забуде», МГО Академія Української Молоді, 79011, Львів, вулиця Стрийська 24/8. Конфіденційність гарантована.

Додаткова інформація про акцію: www.mykolaj.com.ua, www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. 

Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Святого Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2014 році вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало понад 500 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ. 

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на «Фабриці святого Миколая», розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах, перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу. Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012» у номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація», а також була номінантом в національному конкурсі «Благодійна Україна 2013» за акцію «Миколай про Тебе не забуде!»

За додатковою інформацією звертайтесь: Христина Дольна, телефон: (097)  66 00 567, Анастасія Гураль, телефон: (097)  864 03 44. Електронна пошта: info@mykolaj.com.ua

dailylviv.com

До теми

13:44 12 травня 2021 р.

Андрій Макаревич виступив у Львові з аншлагом

Російський музикант і лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич відвідав Львів, а також виступив із джазовим проєктом YO5 на відкритому повітрі у клубі FESTrepublic.

Рубрика: Культура

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу