У Львові молитимуться перед мощами святого | Новини Львова

У Львові молитимуться перед мощами святого

11:00 18 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

21-29 лютого у соборі святого Юра у Львові щодня молитимуться перед мощами святого Юди Тадея.

Про це повідомили у вівторок, 18 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Вірян запрошують пригадати подію перебування Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа в соборі святого Юра у Львові в 2015 році. Адже саме апостол Юда Тадей привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон – Нерукотворний Образ Ісуса».

У Львівській міськраді також зазначили: «З нагоди п’ятилітнього ювілею цього особливого паломництва, запрошуємо знову молитовно пережити дотик до святині! Впродовж дев’яти днів в архикатедрі буде звершено моління до святого апостола Юди Тадея. Саме він, за словами передання, привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон – нерукотворний образ Ісуса, а також і охрестив царя, який після дотику до святого обруса оздоровився із тяжкої недуги».

У п’ятницю, 21 лютого, літургія в соборі святого Юра у Львові розпочнеться о 18:00. У суботу, 22 лютого – Божественна Літургія о 9:00. У неділю, 23 лютого – вечірня о 18:00.

У п’ятницю, 24 лютого, у вівторок, 25 лютого, у середу, 26 лютого, у четвер, 27 лютого, у п’ятницю, 28 лютого, літургія в соборі святого Юра у Львові теж розпочнеться о 18:00, а в суботу, 29 лютого, – о 9:00

Як інформував «ЩЛ», у вівторок, 18 лютого, о 15.00 на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові розпочнеться тиха акція «Ангели пам’яті».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу