У Львові навчатимуть у «Дитячому автомістечку» правилам безпеки на дорозі

09:37 3 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДАІ

У Міжнародний день захисту дітей у Львові відкрили автомістечко для малечі. Таку розвагу для діток організували у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

1 червня до автомістечка завітали працівники Державтоінспекції та провели для малят цікаві й повчальні заняття з безпеки на дорозі. Правоохоронці зазначають: надзвичайно важливо, аби діти ще змалку навчалися орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях і робити лише правильні кроки. А завдання дорослих – допомагати їм у цьому та неодмінно показувати малечі лише хороший приклад.

Аби малі бешкетники могли краще засвоїти «дорожню абетку» та відчути себе справжніми учасниками дорожнього руху, у Львові запрацювало «Дитяче автомістечко». Тут є усе необхідне для навчання малечі – і дорожні знаки, й розмітка. Над організацією дорожнього руху на території містечка працювали співробітники Державтоінспекції Львова.

Спеціально для дорослих розробили пам’ятку про виховання юних учасників дорожнього руху. Тож, поки дітвора відпочиватиме в автомістечку, катаючись на велосипедах та іграшкових авто, батьки зможуть ознайомитись із корисними порадами.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного управління ДАІ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу