У Львові християнська молодь прибрала «Високий замок», готуючи його до Фестивалю надії

14:05 23 березня 2015 р.


Фото: risu.org.ua

У рамках приготування до масового музично-євангелізаційного заходу – Фестивалю надії, який пройде 20 червня, відбулася волонтерська акція з впорядкування парку «Високий Замок».

«Мені не байдуже» – під таким гаслом 21 березня відбулася волонтерська акція з впорядкування парку «Високий Замок». Вона пройшла у рамках приготування до Фестивалю надії – масового музично-євангелізаційного заходу, який пройде 20 червня у Львові Франкліна Ґрема (початок – о17.00) Про це повідомила прес-служба Фестивалю надії.

У суботу зранку біля будинку садівника зібралось близько 170 молодих активних людей, представників різних євангельських церков Львова, яким не байдуже те середовище, у якому живуть. Директор Фестивалю надії Василь Герасимчук зазначив із цього приводу: «Напередодні великого дня Воскресіння Господнього ми зібрались тут, щоб дещо відремонтувати, виправити, відновити, зробити чистоту, тим самим висловити свою небайдужість до того, що відбувається у Львові, до людей, які живуть поруч. Якщо матимемо чисте серце, то будемо робити чистим і місто. А це додає надії».

На початку акції прибулим роздали знаряддя праці: рукавиці, смітникові пакети, інструменти. Усі волонтери поділились на кілька команд.

Одна працювала над озелененням: перекопували клумби, громадили старе листя, обполювали квіти, підбілювали дерева. Інша команда робила усе, що стосується прибирання: збирали по схилах гори «Високий замок» сміття, велике гілля, здирали наліпки з пам’ятників.

Третя ж команда займалась фарбуванням: ремонтували і фарбували лави, шліфували та заново фарбували поручні сходів, покрили вапном грот. голова молодіжного комітету Фестивалю надії Іван Білик розповів також: «Спочатку планувалось також відновити камінь Яна ІІІ Собеського. Але для цього потрібні особливі професійні засоби, тому нині тривають перемовини з фахівцями, які б могли це зробити у близькому майбутньому. Також серед запланованих проектів – хочемо встановити лаву примирення у Львові. Місце, де б мирились закохані, або відновляли стосунки люди, які посварилися».

«Дуже добра погода для таких робіт. Чудово, що є стільки небайдужих молодих добровольців – прибрати, насадити квітники, зробити парк гарним для туристів та мешканців Львова», – вдячно висловилась майстер ДП «Високий замок» Тетяна Акулова.

«Пофарбована лавочка – це надія на те, що є шанс все змінити, розпочати заново, вкласти якийсь мінімум від себе, щоб користь була для багатьох», – ділиться думками учасниця акції Тетяна Пінчук із церкви ЄХБ «Нові обрії».

Натомість львів’янин Андрій із церкви ХВЄ «Голгофа» заявив: «Дуже люблю Львів і мені не байдуже, як він виглядає. І фарбуючи лавочки в яскраві кольори та насаджуючи квіти, я допомагаю моєму місту виглядати краще. Ми, прості мешканці, безкорисно працюємо тут. Можливо, це мотивуватиме інших людей цінувати і не руйнувати нашу працю».

Своєю чергою, Руслан Базерницький із церкви ХВЄ «Віфанія», посміхаючись, стверджував: «Мені не байдуже, тому разом з іншими прикладаю зусилля, щоб парк був чистим і красивим. Надія буде великою, якщо кожен практично зробить щось маленьке, але корисне».

Натомість керівник кампанії «З нами місто розквітає» Назар Куровець, повідомив:Е «Після зими залишається багато побутових відходів, поламаних гіляк, які потребують впорядкування. Оскільки парк – досить відвідуване місце, де люди відпочивають, гуляють, споглядають Львів, то дуже добре, що у рамках підготовки до Фестивалю надії молодь навела тут лад».

Про це повідомив сьогодні, 23 березня, інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

Як інформував «ЩЛ», у Львові також впорядкували Митрополичі сади на Святоюрській горі.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу