У Львові гратимуть на скрипці Моцарта

18:00 5 червня 2018 р.

Фрагмент програми II Міжнародного фестивалю класичної музики «LvivMozArt»

Фрагмент програми II Міжнародного фестивалю класичної музики «LvivMozArt»
Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Спеціально на фестиваль «LvivMozArt» привезуть скрипку Моцарта».

Диригент та організатор II Міжнародного фестивалю класичної музики «LvivMozArt» Оксана Линів повідомили у вівторок, 5 червня: «Цьогоріч події на фестивалі відбуватимуться у нових форматах і локаціях. Перші три дні фестивалю будуть на новій сцені за Палацом Потоцьких. Тема урочистого концерту, який відкриє фестиваль «Гостьова книга Львова», адже за останні два століття Львів відвідало багато видатних людей. Серед них – композитори Йоганнес Брамс, Моріс Жозеф Равель та Арам Хачатурян. Саме тому концерт-відкриття буде складатись із творів світової класики. Особливістю фестивалю стане виконання першої оперної постановки за твором барокового українського композитора Дмитра Бортнянського».

Організатор фестивалю LvivMozArt» Олег Мацех розповів: «Основна наша мета – це, звичайно, інтегрувати музичну культуру України у світову культуру, і навпаки. Важливо зрозуміти, що це нова платформа, нові можливості для українських музикантів».
Відомий львівський ресторатор Марк Зархін доповнив: «Зараз фестиваль перетворюється на інституцію, і це є європейська інституція. Ми робимо так, щоб Європа приїжджала сюди. Ми хочемо, щоб у Львові відбувався європейський фестиваль, щоб музика, яка звучить тут, була якісною та на такому ж рівні, на якому відбуваються фестивалі у Європі».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували програму II Міжнародного фестивалю класичної музики «LvivMozArt» і розповіли: «Цьогоріч події фестивалю відбуватиметься у 10 різних локаціях – соборі святого Юра, Львівському оперному театрі, церкві святих апостолів Петра і Павла, Домініканському соборі, Львівській філармонії, Палаці Потоцьких, трамвайному депо, Свірзькому замку та музеї Пінзеля. Для подій у трамвайному депо було спеціально розроблено дві програми, присвячені історії сім’ї Моцартів. На концерті-закритті, який відбудеться 22 липня, австрійський музикант Франк Стадлер за участю оркестру «INSO» гратиме на скрипці Моцарта, яку спеціально привезуть до Львова».

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу