У Львові до 21 червня працюватиме «Майстерня міста»

20:24 5 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Майстерня міста» в інтернет-мережі «Facebook»

Зокрема, завтра о 16:00 мешканців площі Святого Теодора й навколишніх будинків, а також підприємців, які мають там свої офіси, запрошують обговорити її майбутнє.

У Львові запрацювала «Майстерня міста» – відкрита платформа для громадських організацій, ініціатив, міської влади та активних мешканців. Метою цього урбаністично-культурного проекту є об’єднати всіх зацікавлених довкола міської тематики.

Цього року проект відбудеться вчетверте і діятиме до 21 червня в спеціально створеному відкритому павільйоні на площі Святого Теодора. Керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Іріс Гляйхманн пояснила: «Чому саме це місце? Попри те, що площа має великий потенціал, вона наразі використовується як парковка, зупинка та транзитна територія. Ми б хотіли привернути увагу міської спільноти до проблематики та можливостей цієї площі».

Головним завданням «Майстерні міста» є залучення мешканців до розвитку міста. Важливо, щоб львів’яни краще усвідомлювали власну відповідальність за місто: за використання громадського простору, озеленення міських площ та збереження історичних будинків, в яких вони мешкають.

Завтра, 6 червня о 16:00 організатори запрошують у Майстерню міста мешканців площі Святого Теодора та навколишніх будинків, а також підприємців, які мають тут свої офіси, щоб обговорити майбутнє площі, якою саме вони хочуть її бачити. Учасниками Майстерні стануть ініціативи та громадські активісти зі Львова, Одеси, Харкова, Києва, Івано-Франківська, Бучача, Вінниці та інших міст України.

Серед численних заходів – виставки, майстер-класи, семінари, кінопокази, ігри для дітей тощо. Організатори прагнуть заохотити всіх зацікавлених осіб, львів’ян та гостей міста до спільного діалогу на актуальні для міста теми, серед яких реставрація та збереження історичної спадщини, велоінфраструктура, міське озеленення, інфраструктура для людей з особливими потребами та інші. 

Досвід минулих років показав, що це можливо. Всі охочі можуть долучитися до різноманітних заходів цьогорічної «Майстерні міста».

Слідкуйте за новинами «Майстерні міста» на сторінці проекту – http://urban-project.lviv.ua/ua/index, а також – на його сторінці в інтернет-мережі «Facebook» –http://facebook.com/urbanprojectlviv та «Facebook»-сторінці «Майстерні міста» https://www.facebook.com/maisterniamista.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу