У Львові чистять стіну фонтану «Водолій»

17:15 21 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Галицька районна адміністрація проводить ремонт задньої стіни фонтану «Водолій».

Про це повідомили у вівторок, 21 січня, у Львівській міськраді. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів подробиці: «Ремонтні бригади на наше замовлення проводять роботи з чистки задньої стінки фонтану «Водолій». Тому конструкцію символічного Водолія знято на час ремонту. Плануємо, що до кінця цього тижня, або на початку наступного, роботи будуть завершені, і зображення «Водолія» встановимо назад».

Нагадаємо, фонтан «Водолій», що розташований навпроти пам’ятника Маркіянові Шашкевичу, датують 1970-ми роками. Його авторкою є покійна відома львівська художниця Теодозія Бриж. Він виконаний у формі струмочка, що витікає з глечика, який тримає в руках міфічний Водолій.

Як інформував «Щоденний Львів», голова Галицької районної адміністрації Андрій повідомляв 6 лютого 2018 року: «У 2018 році заплановано виконати роботи з відновлення фонтанів «Водолій» на вулиці Коперника та «Кульбаба» на площі Галицькій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура