У Львові буде виставка про переосмислення архітектурної спадщини

14:45 21 жовтня 2019 р.

  • 0
Центр Шептицького на вулиці Стрийській (№29а)

Центр Шептицького на вулиці Стрийській (№29а)
Фото: afisha.lviv.ua

22 жовтня о 18.30 у Центрі Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) відбудеться урочисте відкриття виставки про модернізацію архітектурної спадщини міста Львова за допомогою аргументованої реальності.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На виставці будуть представлені доступні шедеври архітектури з аугментованими можливостями. Дивовижне поруч – для того, щоб побачити цифрові моделі старовинних палаців, доступні музейні колекції або прогулятися віртуальними храмами тепер не треба годинами гуглити чи кудись їхати».

«Технологічний прогрес не стоїть на місці, сучасні технології стають доступнішими і саме час використати їхні можливості на 100%. Зараз українцям не терпиться стати ближче до інновацій та побачити державу у смартфоні. Всієї держави поки запропонувати не можемо, а от Львів – легко!», – зазначили організатори виставки.

«Виставка буде особливо цікавою архітекторам, урбаністам, реставраторам, представникам креативних індустрій зацікавлених в інноваційному розвитку міста та України», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу