У Львові буде виставка про переосмислення архітектурної спадщини

14:45 21 жовтня 2019 р.

  • 0
Центр Шептицького на вулиці Стрийській (№29а)

Центр Шептицького на вулиці Стрийській (№29а)
Фото: afisha.lviv.ua

22 жовтня о 18.30 у Центрі Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) відбудеться урочисте відкриття виставки про модернізацію архітектурної спадщини міста Львова за допомогою аргументованої реальності.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На виставці будуть представлені доступні шедеври архітектури з аугментованими можливостями. Дивовижне поруч – для того, щоб побачити цифрові моделі старовинних палаців, доступні музейні колекції або прогулятися віртуальними храмами тепер не треба годинами гуглити чи кудись їхати».

«Технологічний прогрес не стоїть на місці, сучасні технології стають доступнішими і саме час використати їхні можливості на 100%. Зараз українцям не терпиться стати ближче до інновацій та побачити державу у смартфоні. Всієї держави поки запропонувати не можемо, а от Львів – легко!», – зазначили організатори виставки.

«Виставка буде особливо цікавою архітекторам, урбаністам, реставраторам, представникам креативних індустрій зацікавлених в інноваційному розвитку міста та України», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу