У Львові буде «Ніч театру»

13:00 17 червня 2019 р.


Фото: docs.google.com

Театр «Воскресіння» на площі Григоренка у Львові запрошує на камерний фестиваль «Ніч театру», який проходитиме 17 червня з 19.00 до 22.00.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «За словами організаторів, фестиваль «Ніч театру» – місце зустрічі альтернативних театральних колективів, які працюють в різних техніках».

«Фестиваль «Ніч театру» був заснований у 2011 році й проходив на різних майданчиках Львова. Перші роки – у просторі «Музею Ідей» на вулиці Валовій, а в останні роки – під час фестивалю Параджанова на Левандівці», – поінформували також у міськраді.

Організатори фестивалю зазначили: «Цього року нас об'єднала тема руху, пластики, мінімум слів, максимум дії. Крім того, «Ніч театру» відкриватиме для себе особливе мистецтво: вперше у фестивалі візьмуть участь інклюзивні колективи з України та Польщі».

«У межах «Ночі театру» також будуть майстер-класи від режисера Ренати Ельмерих (16 червня з 17.00 до 19.30) та танцівниці Марії Бакало (15 червня з 11:00 до 18:00). Вхід на фестиваль безкоштовний за умови попередньої реєстрації», – повідомили також у міськраді та опублікували програму фестивалю.

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу