У Львові буде «Ніч контрастів»

11:15 17 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: kray.org.ua

19 жовтня у Львівській національній філармонії відбудеться масштабна «Ніч контрастів».

Про це повідомили в четвер, 17 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ніч контрастів» розпочнеться ввечері і триватиме майже усю ніч 20 жовтня. Артпростір проєкту охопить чимало локацій у філармонії – концертними майданчиками стануть різні частини фойє та Концертного залу Людкевича. У зв’язку із значною тривалістю події організатори також сформують лаунжзону для спілкування та відпочинку».

«Ніч контрастів» у 2019 році справді відповідатиме своїй назві, адже програма 10 «сетів» цього проєкту поєднає органні композиції Філіпа Ґласса (Олена Мацелюх, орган) зі щойно написаними творами учасників вісьмох майстер-класів «Course» (відбудеться у трьох частинах), які цьогоріч проводились під час фестивалю. Сольні речиталі Богдана Кожушко (акордеон) та Назарія Стеця (контрабас) доповнить «Darktechnoset» Миколи Хшановського («aka Music Dyer»), який прозвучить на завершення», – поінформували також у міськраді.

«У виконанні українських музикантів прозвучить Фортепіанний квартет сучасного латвійського композитора. Родзинкою проєкту, безумовно, стане концерт польського колективу «Neo Electric Quartet», виконавців на електричних струнних інструментах. Відбудеться він у рамках українського гастрольного туру квартету», – розповіли також у міськраді.

«Розпочнеться «Ніч контрастів» о 18-й годині 19 жовтня. Із детальною програмою події можна познайомитися за посиланням», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура