У Львові біля фонтану не продаватимуть смажене м'ясо

18:05 27 січня 2023 р.

Фото до новини

Суд визнав правомірним демонтаж тимчасової споруди на пл. Галицькій у Львові, що перешкоджала проведенню реконструкції фонтану та громадського простору.

Восьмий апеляційний адміністративний суд підтвердив дотримання виконавчим комітетом Львівської міської ради процедури повідомлення та демонтажу тимчасової споруди на площі Галицькій, 10, які намагався оскаржити підприємець. Про це повідомила у ФБ керівниця юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, пише Dailylviv.com.

У вересні 2021 року на площі Галицькій демонтували кіоск, який заважав реконструкції фонтану та громадського простору і був вилучений з перспективної схеми тимчасових споруд ще в грудні 2019 року. Підприємець мав час, аби самотужки забрати павільйон, однак не зробив цього, тому було прийнято рішення про примусовий демонтаж.

«Термін дії паспорта прив’язки тимчасової споруди на пл. Галицькій, 10 завершився. Власник відмовлявся її демонтовувати. Колеги успішно цю споруду демонтували на підставі рішення виконавчого комітету від 18.09.2020 №828. Районна адміністрація створила на цьому місці громадський простір.

Власник споруди оскаржив рішення виконкому. Рішення суду першої інстанції було винесено на користь позивача. Проте Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив нашу апеляційну скаргу і встановив, що виконавчим комітетом було дотримано процедуру повідомлення та демонтажу тимчасової споруди, передбачену чинним законодавством та ухвалами Львівської міської ради», - зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич на власній сторінці у Facebook. 

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

На площі Двірцевій демонтують самовільну споруду

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини