Реконструкція фонтану у Львові викликала резонанс

09:45 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Архітектори розглянуть можливість використання «квіточки» в інтер’єрі нового фонтану на площі Галицькій.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Приватне підприємство «Патронат» розпочало на замовлення Галицької районної адміністрації ремонтні роботи з реконструкції фонтану «Кульбаба». Після завершення робіт на площі з’явиться сухий фонтан з відкритим доступом до води. З огляду на суспільний резонанс і бажання мешканців збереження основних елементів старого фонтану, автори проекту розглянуть можливість використання «квіточки» фонтану в інтер’єрі нового».

Архітектор, співавтор проекту «Реконструкція фонтану «Кульбаба» Ольга Криворучко зазначила: «Розпочато підготовчі роботи з реконструкція фонтану «Кульбаба» на площі Галицькій. Відповідно до проекту тут буде облаштовано сухий фонтан. З огляду на резонанс серед мешканців до облаштування нового, сухого фонтану і бажання зберегти характерні елементи старого, будемо розглядати можливість використання в інтер’єрі сухого фонтану елементів теперішнього. Мова йде про «квіточку» фонтану «Кульбаба». Потрібно продумати, в який спосіб це можна зробити і як задіяти цей елемент».

«Квіточка» фонтану «Кульбаба» виготовлена зі звичайного чорного металу. На сьогодні металеві елементи фонтану в поганоу стані, тому їх пофарбули в бронзовий колір», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу