Реконструкція фонтану у Львові викликала резонанс

09:45 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Архітектори розглянуть можливість використання «квіточки» в інтер’єрі нового фонтану на площі Галицькій.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Приватне підприємство «Патронат» розпочало на замовлення Галицької районної адміністрації ремонтні роботи з реконструкції фонтану «Кульбаба». Після завершення робіт на площі з’явиться сухий фонтан з відкритим доступом до води. З огляду на суспільний резонанс і бажання мешканців збереження основних елементів старого фонтану, автори проекту розглянуть можливість використання «квіточки» фонтану в інтер’єрі нового».

Архітектор, співавтор проекту «Реконструкція фонтану «Кульбаба» Ольга Криворучко зазначила: «Розпочато підготовчі роботи з реконструкція фонтану «Кульбаба» на площі Галицькій. Відповідно до проекту тут буде облаштовано сухий фонтан. З огляду на резонанс серед мешканців до облаштування нового, сухого фонтану і бажання зберегти характерні елементи старого, будемо розглядати можливість використання в інтер’єрі сухого фонтану елементів теперішнього. Мова йде про «квіточку» фонтану «Кульбаба». Потрібно продумати, в який спосіб це можна зробити і як задіяти цей елемент».

«Квіточка» фонтану «Кульбаба» виготовлена зі звичайного чорного металу. На сьогодні металеві елементи фонтану в поганоу стані, тому їх пофарбули в бронзовий колір», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу