У Львові – аншлаг на опері донеччан

17:58 11 вересня 2013 р.

Квитки на «Летючий голандець» розібрано заздалегідь

У Львівській опері аншлаг – усі квитки на знамениту оперу видатного німецького композитора Ріхарда Вагнера «Летючий голандець», із якою вже вдруге виступить у Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької театр «Донбас Опера», вже продано. Про це повідомляє «Газета по-українськи».

Вона ж цитує гендиректора Львівського оперного театру Тадея Едера: «У нас ставили вистави багато театрів, але Вагнерівські – це завжди подія. Тому квитки розкупили ще задовго до приїзду донеччан. Це велика постановка – задіяно близько 300 осіб, складна техніка». 

Натомість постановник опери «Летючий голандець» Василь Василенко розповів наступне: «Я виношував цю оперу пять років. Підготовка велася близько двох. Актори з нуля вчили німецьку мову та оригінальний нотний матеріал, що було придбано й презентовано театру німецьким консульством в Донецьку. Більшість солістів – із донецької опери».

Гастрольний тур найбільшими українськими містами проходить в рамках святкування 200-річчя зі дня народження Ріхарда Вагнера. Проектор для вистави у Львові «Донбас опера» спеціально орендує у Києві. Використає також на сцені Львівського національного академічного театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької реалістичні декорації з 3D-ефектом живого моря та палуби корабля.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу