У львівських школах розпочалася літературна акція

17:00 4 березня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: radiosvoboda.org

У кожній львівській школі відбувається відбірковий етап, де вчителі разом з учнями дев'ятих класів складають чотирирядкові вірші, які мають починатись словами «Я дякую Шевченкові…».

Про це повідомили в понеділок, 4 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Такий етап проводиться з метою визначення одного найкращого вірша від закладу освіти. А вже у четвер, 7 березня, з 9.00 до 17.00 шкільні заклади надсилатимуть свою поезію в Навчально-методичний центр освіти Львова на електронну адресу «nmco@ukr.net» з поміткою «Літературна акція». Найдовшу «поезію-вдячність», присвячену Тарасові Шевченкові, опублікують 29 березня на сайті управління освіти ЛМР та Навчально-методичного центру освіти Львова».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу