У львівських парках ремонтують сходи | Новини Львова

У львівських парках ремонтують сходи

17:15 3 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

Усі роботи з покращання благоустрою львівських парків заплановано завершити до кінця грудня.

У відділі екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради повідомили в понеділок, 3 грудня: «З метою забезпечення комфортних умов відпочинку мешканців та гостей міста, для покращення транзитної, рекреаційної та естетичної функції парку пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Високий Замок», силами ДП «Парк-Високий Замок» ЛКП «Зелений Львів» проводиться ремонт сходів, які ведуть до верхнього оглядового майданчику. Зокрема, сьогодні працівниками ДП «Парк-Високий Замок» ЛКП «Зелений Львів» влаштовано 42 метри металевих поручнів та буде встановлено 10 додаткових металевих урн».

«Крім того, цього тижня відповідно до договору укладеного між департаментом містобудування та ПП «Будформат», останнім проводитимуться роботи з поточного ремонту паркової доріжки від вулиці Ужгородської до будинку садівника. Загалом усі роботи з покращання благоустрою парку заплановано завершити до кінця грудня поточного року», – поінформували також у відділі екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради

«У парку пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» проводиться поточний ремонт сходів із боку вулиці Зеленої. Вже виготовлено та проведено монтаж прямолінійних та криволінійних металоконструкцій сходів, площадок та огороджень. Також договором передбачено очищення поверхонь щітками, фарбування металевих грат, рам та труб. Загалом роботи заплановано завершити до кінця грудня поточного року», – повідомили також у відділі екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу