У львівському «Центрі Довженка» відбудеться постановка «Зачарованої Десни»

15:05 20 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

24 березня з 18.00 у «Центрі Довженка» вперше у Центрі Довженка можна буде подивитись постановку «Зачарованої Десни» Олександра Довженка у автентичному відтворенні подій того часу.

Про це повідомили в середу, 20 березня, в прес-службі Львівської міськради. Режисер постановки, акторка театру Лесі Українки Зоряна Дибовська, розповіла: «Наша вистава складається з окремих спогадів маленького Олександра. Усю акторську роботу підсилюватимуть звуки природи та 100% автентичні українські пісні, які відтворюють самі актори. Загальна концепція постановки – заклик любити життя, цінувати й берегти своїх рідних і все прекрасне, що робить людину духовно багатою і щасливою».

Директорка Центру Довженка Марта Іванишин зазначила: «Це особливий формат постановки і він буде максимально наближеним до глядача, оскільки дійство відбуватиметься у комунікаційному просторі Центру Довженка».

«Автором ідеї є заслужений діяч мистецтв України Олекса Кравчук, а виконавцями ролей студенти четветого курсу факультету Культури і мистецтва Львівського університету імені Івана Франка. Квитки на виставу можна придбати на сайті «kasa.in.ua» або в касі «Центру Довженка» на проспекті Червоної Калини (№81)», – поінформували також у ЛМР

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу