У львівському театрі – конфліктна ситуація | Новини Львова

У львівському театрі – конфліктна ситуація

13:30 29 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

Представники творчого колективу Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької звернулися в депутатську комісію культури, молодіжної політки та спорту Львівської міськради щодо конфліктної ситуації, яка склалася в театрі.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «За словами заслуженого діяча мистецтв, драматурга Ореста Огородника, творчий колектив просить депутатів на пленарному засіданні проголосувати звернення до міністерства культури з вимогою змін до Закону «Про театр і театральну справу».

Орест Огородник зазначив: «Ми просимо ініціювати зміни до закону, що дасть змогу вирішити конфліктну ситуацію. Ми працюємо для створення культурного іміджу України. Знаю, що міський голова Андрій Садовий ініціює наступний рік, як рік культури у Львові. Тому ми вирішили з вами поділитись нашою проблемою. Вона базується на новому Законі «Про театр і театральну справу», а саме, на розділі про контракту справу і об’єднання посад директора театру та художнього керівника».

«Голова комісії Віталій Свіщов коментуючи, зазначив, що депутатський корпус має сприяти міським театрам, дбати про імідж Львова як культурної столиці та намагатись не допускати до виникнення подібних ситуацій. Крім цього, на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту депутати розглянули три проекти громадського бюджету», – поінформували також на порталі депутатів.

Віталій Свіщов повідомив: «До цих проектів районні адміністрації мають зауваження щодо кошторису робіт, який значно перевищує встановлений ліміт – 600 тисяч гривень. Зрештою, після обговорення ми дійшли консенсусу щодо двох проектів, а третій, за згодою автора, переходить у категорію великих проектів».

Заступник голови комісії Христина Паньків у ході обговорення, рекомендувала авторам проектів перед подачею заявок ретельно вивчати кошторис робіт, а також зауважила: «Мешканці передбачають в проектах багато важливих речей, які складно виконати за 600 тис грн. Тому рекомендація всім мешканцям, авторам проектів: перед тим, як подаватись на громадський бюджет – завітати до управління молоді і спорту, районних адміністрацій і порадитись щодо кошторису та виконавців робіт».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 5 липня 2020 р.

На найдавнішому експонаті у музеї під відкритим небом замінять 50 тис ґонт

У Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького розпочались реставраційні роботи із заміни ґонти на храмі Премудрості Божої. Підготовка до цих робіт тривала декілька років, а вже за кілька місяців церква буде мати оновлений вигляд.

Рубрика: Культура

23:22 3 липня 2020 р.

Яворівська забавка та яворівський пиріг до кінця року можуть потрапити до реєстру нематеріальної культурної спадщини України та ЮНЕСКО

Львівська ОДА ініціювала присвоєння статусу нематеріальної культурної спадщини яворівській забавці та яворівському пирогу.

Рубрика: Культура

19:17 3 липня 2020 р.

Міський голова Львова порушив масковий режим і може бути оштрафований

Це сталося під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового у Ратуші зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін» (на світлині).

Рубрика: Культура

Останні новини

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Власників земельних паїв змусять платити по 6 тисяч гривень річного податку

Пішоходів штрафуватимуть на 680 гривень за порушення ПДР

НАТО розпочало реалізацію плану оборони Польщі і країн Балтії від нападу Росії

Карантин у Польщі не стосується працівників з України у сільському господарстві

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу