У Львівському палаці мистецтв відкриють чотири виставки про Шевченка

09:34 10 березня 2019 р.


Фото: Zaxid.net

У неділю, 10 березня, о 15:00 у Львівському палаці мистецтв одночасно відкриють одразу чотири виставки.

Про це повідомили в неділю, 10 березня, в прес-службі Львівської міськради. Генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк розповів: «Виставки, присвячені Тарасу Григоровичу, триватимуть у Палаці майже місяць – з 10 березня до 4 квітня. Серед всіх інших чудових виставок особливої уваги заслуговує експозиція нашого Музею Тараса Шевченка, фонди якого налічують кілька тисяч експонатів. А також свої мистецькі фонди відкриває і сам палац».

«Фотовиставка Йосипа Марухняка «Господь любить свої люди, Любить, не оставить…» – це фотоподорож місцями Тараса Григоровича та його сьогоднішнім «життям» у містах і містечках України. Персональна виставка живопису Ігоря Гавришкевича «Барви душі» – яскрава і дійсно барвиста експозиція від митця, який все життя відроджував культуру, сприяв тому фінансово та привертав увагу до львівського мистецтва», – поінформували також у ЛМР.

«У Львівському палаці мистецтв відкриють також виставку з фондів палацу і музею «Пам'яті національного Пророка» й Всеукраїнську виставка-конкурс молодіжного плакату «Встане воля!». Студенти мистецьких вузів України покажуть, яким Шевченка і його ідеї сьогодні бачать вони», – розповіли:також у ЛМР.

«У неділю, 10 березня, о 15:30 –  офіційний початок Шевченківського вечора «Вогненне Слово Кобзаря», участь у якому візьмуть: народна артистка України Людмила Посікіра, студенти Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, студенти Національного університету імені Івана Франка, учасники творчої студії «У Кобзаревій світлиці», гурт хлопчиків –  бандуристів «Гамалія» ЦТДЮГ, ансамбль бандуристок «Кобзарочки» Дитячої школи мистецтв №5, Роман Микитюк та заслужений артист України Володимир Кудовба», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу